Kategoriler

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

DEĞİŞİM ŞARTLARI 

Tüm ürünlerde değişim vardır.

Kullanılmamış, yıkanmamış, etiketi koparılmamış, ambalajına zarar verilmemiş, ütülenmemiş, üzerinde parfüm, ter kokusu olmayan, orjinalliği bozulmamış tüm ürünleri size teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde bize değişim talebinizi Whatsapp üzerinden yazarak verdiğimiz değişim koduyla kargoya vererek yapabilirsiniz. Değişiminiz ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 5-7 iş günü içinde yapılacaktır.

 

İADE ŞARTLARI

Etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları  tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kampanyalı, stok az kalan, outlet, indirimli ve hediyeli ürünler de bu şartlara tabii değildir. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş, ütülenmiş, tadilatı yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. 

İade etmek için; ilk olarak iade etmek istediğiniz ürünlerin iade gönderim şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Ürün size teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde bize iade talebinizi Whatsapp üzerinden yazınız ve iade kargo kodu isteyiniz. İadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 7-10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İADE VE DEĞİŞİMLER KARGO ÜCRETİ GÖNDERİCİYE AİTTİR.

 SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?

Siparişlerin iptali ancak Kargoya verilmeden önce mümkündür. Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse,  muallimedesign@gmail.com ile talebinizi iletebilir veya whatsapp hattımız 0534 763 19 47 nolu telefondan hafta içi çalışma saatleri içinde yazarak iletebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 7 gün içinde iade/değişim prosedürüne başvurabilirsiniz.